Afbeelding
De Poëzieweek 2014 start vandaag en dat luiden we in met een reeks poëzieopdrachten. De eerste opdracht lees je hier. Dicht mee en ontvang gratis feedback!
Onze stagiaire en dichteres Myra-Lot Perrenet heeft drie poëzieopdrachten samengesteld die je in de Poëzieweek (30 januari tot en met 5 februari) op het forum van Schrijven Online kunt maken. Perrenet geeft feedback op de ingezonden gedichten. Lees hier de eerste opdracht.
Door Myra-Lot Perrenet
Het thema van de Poëzieweek 2014 is ‘verwondering’. Waar verbaas jij je over? Misschien wel over een persoon, of wie weet is er een bepaalde vraag die jou niet loslaat. Schrijf een kort gedicht waarin deze verwondering centraal staat. Het gedicht mag maar vier regels hebben. Gebruik als rijmschema: A-B-A-B.
Zodra je de opdracht gemaakt hebt, kun je het gedicht publiceren op een speciaal onderdeel van het forum van Schrijven Online. Daar kunnen Myra-Lot Perrenet en andere deelnemers feedback geven op jouw gedicht. Dat gaat zo:
Let op: je moet een profiel op Schrijven Online hebben om gedichten op het forum te kunnen plaatsen. Klik hier om een nieuw profiel aan te maken.
Over het vinden van inspiratie, het ontwikkelen van je eigen schrijversstem, en over de ziel van het personage.
Hoe kreeg Geus dit voor elkaar? Ze vertelt het in het komende nummer & geeft tips voor het schrijven van een serie.
Niet veel romans gebruiken de jij-persoon, waarom zou je dat doen? Je leest het in het komende nummer!
In het komende nummer duiken we in de wereld van de historische roman!
De eerste zin is de belangrijkste van je verhaal. Lees de tips + opdrachten in het komende nummer van Schrijven Magazine!