Afbeelding

In september vindt zoals ieder jaar weer de Week van het Schrijven plaats, die we afsluiten met spetterende Schrijfdag op zondag 16 september. Doe jij 'iets met schrijven'? Organiseer in deze periode een schrijfactiviteit en doe mee aan de Week van het Schrijven!
Start je met een schrijfcursus? Organiseer je een workshop gedichten schrijven of geef je een lezing over storytelling? Beheer je misschien een schrijfcafé of wil je een bijeenkomst voor lokale schijfliefhebbers op touw zetten? Kortom: organiseer je een schrijfactiviteit tijdens de Week van het Schrijven (9 t/m 16 september)? Meld hem dan hier aan.
Jouw activiteit of wedstrijd zal worden opgenomen in het activiteitenoverzicht. Je kunt ook een promotiepakket aanvragen, dat bestaat uit exemplaren van de speciale Week van het Schrijven editie van Schrijven Magazine, die je kunt uitdelen aan cursisten, en posters ter aankondiging van de Week van het Schrijven.
Kijk hier welke activiteiten er al gepland staan voor de Week van het Schrijven!
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Wil je je eigen verhaal op papier zetten? Dan kan je deze workshop niet missen! Kathy Mathys deelt veel tip + oefeningen.
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!