Afbeelding

Literatuur is uit. Of toch niet? Schrijf in de tiende schrijfopdracht van de Januari Schrijfmaand een vlammend betoog voor het lezen van boeken. Schrijf mee en ontvang gratis feedback van twee schrijfcoaches!
De schrijfmaand is in het leven geroepen om elkaar te motiveren in het Nieuwjaarsvoornemen van iedere schrijver: meer schrijven. Iedereen kan de dertien praktische en inspirerende schrijfopdrachten van deze maand maken en online zetten op het forum van Schrijven Online voor feedback.
De schrijfopdrachten zijn opgesteld door schrijfcoaches Yoeke Nagel en Henny Fortuin. Yoeke plaatst iedere woensdag en vrijdag een opdracht, Henny iedere maandag. Beide coaches geven feedback op de verhalen die geschreven zijn op basis van hun eigen opdrachten. Lees hieronder de eerste opdracht.
Door Yoeke Nagel
Uit onderzoek blijkt dat we steeds meer lezen. Maar dan wel allemaal korte stukkies. Literatuur? Boeken? Die zijn uit. Broeders en zusters! Dit kunnen wij niet laten gebeuren. Schrijf een vlammend betoog of maak schaamteloos reclame voor het lezen van boeken. Natuurlijk houd je rekening met het feit dat je doelgroep niet gewend is aan lezen.
Max. 200 woorden.
Zodra je de opdracht gemaakt hebt, kun je het verhaal publiceren op een speciaal onderdeel van het forum van Schrijven Online. Daar kunnen Yoeke Nagel, Henny Fortuin en andere deelnemers feedback geven op het verhaal. Dat gaat zo:
Let op: je moet een profiel op Schrijven Online hebben om verhalen op het forum te kunnen plaatsen. Klik hier om een nieuw profiel aan te maken.
Wil je ook in de volgende maanden stevig doorschrijven? Schrijfworkshops, cursussen en individuele schrijfcoaching bij Yoeke Nagel zijn betaalbaar, inspirerend en er is chocola. Kijk daarvoor op www.yoeke.com
Door ervaren, professionele redacteuren. Goed én betaalbaar!
Elk nummer een nieuw schrijfthema.
55% korting voor abonnees van Schrijven Magazine!
Meld je aan voor de Schrijven Nieuwsbrief.
Abonnees profiteren van extra voordelen.