Afbeelding
Beeld Pexels
Beeld Pexels
De wekelijkse schrijfopdracht Erotica was een groot succes. Veel schrijvers hebben geprobeerd hun meest erotische verhaal te schrijven. Nu krijgen ze de kans om de jury van deBuren te verleiden in de schrijfwedstrijd ‘Het rode oor’. Dus trek die jarretels maar aan en geef ze je meest zwoele blik. Op papier natuurlijk.
De een is preuts en de ander houdt van keiharde porno. Bij de schrijfwedstrijd ‘Het rode oor’ mag je een erotisch kort verhaal om naar te luisteren schrijven. DeBuren en Stichting Nieuwe Helden gaan op zoek naar het meest sexy luisterverhaal van Nederland en Vlaanderen.
Het verhaal mag je vanuit één van de volgende categorieën insturen: ik-perspectief (ik voel), jij-perspectief (jij voelt) of hij-perspectief (mister Grey voelt). En let op: seks mag, maar moet niet, want voor iedereen betekent erotiek iets anders.
Wil je meer weten over de opdracht en de prijs? Bekijk dan de link.
Door Nicolette Hendriks
In het komende nummer duiken we in de wereld van de historische roman!
De eerste zin is de belangrijkste van je verhaal. Lees de tips + opdrachten in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Hoe kreeg Geus dit voor elkaar? Ze vertelt het in het komende nummer & geeft tips voor het schrijven van een serie.
Over het vinden van inspiratie, het ontwikkelen van je eigen schrijversstem, en over de ziel van het personage.
Niet veel romans gebruiken de jij-persoon, waarom zou je dat doen? Je leest het in het komende nummer!