Afbeelding

Mas Papo en Sabine Kars, beide dichters, poëzieliefhebbers en muziekfreaks, zijn een nieuw radioprogramma begonnen over muziek en poëzie. Het is een toegankelijk programma op de zondagavond, van 21.00 - 23.00 uur, live bij B-FM. Vol met gesprekken, gedichten, bijzondere muziek en meer.
De eerste uitzending vond plaats in het zondagavondlicht van 8 oktober. Digitaal zijn de uitzendingen te allen tijde terug te luisteren, omdat zowel muziek als poëzie volgens de twee tijdloos en grenzeloos kan zijn.
Elke uitzending hebben Sabine en Mas een dichter te gast. In de eerste uitzending was dat Tsead Bruinja, dichter in het Fries en Nederlands. Bruinja is onder meer juryvoorzitter van de Turing Gedichtenwedstrijd. In de tweede aflevering was Wouter van Heinigen te gast. Hij is onder andere dichter, uitgever van poëziebundels en schrijft al jaren dagelijks een weblog over poëzie. Dichter Daan Mol van de band ContraContra staat op de planning voor de volgende uitzending.
Iedere zondagavond is er veel moois te beleven op het raakvlak van poëzie en muziek.
Kijk voor meer informatie op de website.
Hoe kreeg Geus dit voor elkaar? Ze vertelt het in het komende nummer & geeft tips voor het schrijven van een serie.
De eerste zin is de belangrijkste van je verhaal. Lees de tips + opdrachten in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Niet veel romans gebruiken de jij-persoon, waarom zou je dat doen? Je leest het in het komende nummer!
Over het vinden van inspiratie, het ontwikkelen van je eigen schrijversstem, en over de ziel van het personage.
In het komende nummer duiken we in de wereld van de historische roman!