Afbeelding
In het komende nummer van Schrijven Magazine lees je een interview met Daniël van der Meer, uitgever bij Das Mag, de hipste uitgeverij van Nederland. Van der Meer vertelt niet het bekende licht-pessimistische verhaal dat je vaak van uitgevers hoort, hij is juist opvallend positief. Zo wijst hij op het grote aantal debutanten dat in Nederland een kans krijgt.
Door Frank Noë
‘Uitgeven in eigen beheer gaat ongetwijfeld nog belangrijker worden. Kijk maar naar Paulien Cornelisse. Zij heeft dat erg knap gedaan. De hulpmiddelen om een webshop te maken en om het hele uitgeefproces te ondersteunen worden steeds beter en goedkoper. De bestaande uitgeverijen zullen hun toegevoegde waarde moeten bewijzen en voor schrijvers komen er nieuwe kansen.’
1. Stuur nooit een compleet manuscript naar een uitgever. Uitgevers houden niet van iets dat af is.
2. Wees bereid om een verhaal keer op keer te bewerken totdat het helemaal goed is.
Nieuwsgierig naar wat Daniël van der Meer nog meer te vertellen heeft? Lees dan het komende nummer van Schrijven Magazine!
Nog geen abonnee? Profiteer vóór aanstaande maandag 25 juli 16:00 u. van de introductieaanbieding.
Word abonnee Geef Schrijven Magazine cadeau
Niet veel romans gebruiken de jij-persoon, waarom zou je dat doen? Je leest het in het komende nummer!
De eerste zin is de belangrijkste van je verhaal. Lees de tips + opdrachten in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Over het vinden van inspiratie, het ontwikkelen van je eigen schrijversstem, en over de ziel van het personage.
Hoe kreeg Geus dit voor elkaar? Ze vertelt het in het komende nummer & geeft tips voor het schrijven van een serie.
In het komende nummer duiken we in de wereld van de historische roman!