Afbeelding

Proeflezen staat weer online in een vernieuwd jasje.
Proeflezen staat weer online in een vernieuwd jasje.
Heb je altijd al willen bloggen? Schrijven Online is op zoek naar schrijfgerelateerde artikelen van mensen in het vak. Waag een poging en stuur een proefblog op.
Wij zijn altijd op zoek naar gastbloggers. Wil je iets kwijt, of heb je een uitstekende tip voor je medeschrijvers? Stuur dan een blog in naar redactie@schrijvenonline.org. Wij accepteren alle onderwerpen, zolang schrijven maar de basis vormt en het stuk maximaal 600 woorden is.
Bekijk hier alle blogs op Schrijven Online.
Wil je je eigen verhaal op papier zetten? Dan kan je deze workshop niet missen! Kathy Mathys deelt veel tip + oefeningen.
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!