Afbeelding

Kun jij een verhaal rond aardbeienijs schrijven? Doe mee met de doedel!
Kun jij een verhaal rond aardbeienijs schrijven? Doe mee met de doedel!
Hoewel het zonnige weer van afgelopen weekend alweer achter ons ligt, denken we met deze doedel nog graag even terug aan de warmte en de heerlijke lekkernijen die daarbij passen.
Ben je even aan iets anders toe? Dan is deze wekelijkse schrijfopdracht ideaal om je schrijfmotor weer op gang te brengen. De doedel van deze week is kort maar krachtig:
Schrijf een verhaal met het volgende thema: 25 graden, aardbeienijs.
Op het schrijfdoedel-subforum kun je jouw verhaal delen. Let bij het publiceren wel op de regels. Het maximum aantal woorden voor deze doedel is 200 woorden. Heb je behoefte aan feedback, dan kun je jouw stuk op Proeflezen plaatsen.
We kijken uit naar jullie verhalen.
Nog beter leren schrijven? Volg dan een online schrijfcursus bij Schrijfcurssen.nu! In 4 lessen + feedback, te doen wanneer het jou uitkomt. Met korting voor abonnees!
Abonnees profiteren van extra voordelen.
Meld je aan voor de Schrijven Nieuwsbrief.
Met een combinatie-abonnement Schrijven Magazine en Boekenkrant krijg je 50% korting én veel leesplezier.