Afbeelding

Judith Visser.
Judith Visser.
Tijdens ons crowd writing project kun je iedere maand een poging wagen om een hoofdstuk te schrijven voor de novelle Screenshot. De winnaar van hoofdstuk twee is nu bekend, dus lees het snel en schrijf een nieuw hoofdstuk!
Het project is begin mei 2013 opgezet door Schrijven Online, thrillerauteur Judith Visser en projectredacteur Johan van den Ende. Judith heeft het eerste hoofdstuk geschreven, en iedere maand wordt een volgend hoofdstuk gekozen uit de inzendingen. Dit gaat door tot er twaalf hoofdstukken zijn. Deze worden gebundeld en uitgegeven als een echte novelle.
Iedereen kan meeschrijven, en je kunt iedere maand weer een nieuw hoofdstuk inzenden. Judith en Johan hebben gisteren het winnende tweede hoofdstuk gekozen, dus je kunt nu aan de slag met het derde hoofdstuk. Hoe gaat het verhaal verder? Jij beslist.
De deadline voor het aanleveren van het derde hoofdstuk is 30 juni. Daarna werken Judith en Johan aan de longlist/shortlist en op 4 juli wordt de winnaar van het definitieve derde hoofdstuk bekend gemaakt. Daarna kun je aan de slag met hoofdstuk vier.
Meer informatie over de wijze van jureren, of wil je gewoon meelezen met alle inzendingen? Kijk dan op de overzichtspagina van het project. Hopelijk zien we snel jouw hoofdstuk online verschijnen!
Meld je aan voor de Schrijven Nieuwsbrief.
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!
Wil je je eigen verhaal op papier zetten? Dan kan je deze workshop niet missen! Kathy Mathys deelt veel tip + oefeningen.