Afbeelding

Logo Hebban Fantasy
Logo Hebban Fantasy
Hebban Fantasy is de nieuwste toevoeging van Hebban.nl, een Nederlandse variant op Goodreads. Ben jij verzot op het fantastische genre? Dan is deze website wat voor jou!
Op Hebban Fantasy kun je terecht voor recensies van Nederlandstalige sci-fi, fantasy en horror uitgaven van professionele uitgeverijen, maar ook voor nieuws, interviews, achtergrondartikelen en winacties in het fantastische genre. Ook voor games, films, tv-series en evenementen.
Sinds kort kun je ook terecht op het forum van Hebban Fantasy, en kun je jouw eigen boekenblog bijhouden. Benieuwd? Neem een kijkje.
Hebban Fantasy is onderdeel van Hebban.nl. Bijzonder aan deze community, is dat Hebban per genre een aparte, deskundige redactie kent. Zo wordt Hebban Fantasy beheerd door de Stichting ter bevordering van het fantastische genre, een koepelorganisatie waar de schrijfwedstrijd Paul Harland Prijs ook deel van uitmaakt.
Het bestuur van de Stichting bestaat uit Ad van Tiggelen (auteur Adrian Stone), Thomas Olde Heuvelt (auteur en co-organisator van de PHP), Debbie van der Zande (portal redacteur Hebban Fantasy), Heidi van der Vloet (co-organisator sf- en fantasyconventie Imagicon) en Martijn Lindeboom (auteur, co-organisator van de PHP en redacteur van Hebban Fantasy).
In het komende nummer duiken we in de wereld van de historische roman!
De eerste zin is de belangrijkste van je verhaal. Lees de tips + opdrachten in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Niet veel romans gebruiken de jij-persoon, waarom zou je dat doen? Je leest het in het komende nummer!
Hoe kreeg Geus dit voor elkaar? Ze vertelt het in het komende nummer & geeft tips voor het schrijven van een serie.
Over het vinden van inspiratie, het ontwikkelen van je eigen schrijversstem, en over de ziel van het personage.