Afbeelding
Schrijven Magazine cover 5 van 2014
Schrijven Magazine cover 5 van 2014
Carolina Trujillo schreef vier bejubelde romans. Drie in het Nederlands en één in het Spaans. Haar werk wordt zeer lovend besproken en is bekroond met meerdere literaire prijzen. In het komende nummer van Schrijven Magazine geeft Carolina 10 tegendraadse schrijftips. Wij publiceren voor!
Carolina Trujillo: ‘Interview je opa, je oma, je vader, je moeder. En dan bedoel ik echt interviewen. Met een blocnote. Maak een afspraak en laat ze vertellen. Vraag door. Het zullen lange interviews zijn. Maar je krijgt er een schat aan informatie mee naar boven, waar je je hele schrijverschap plezier van zult hebben. Ik heb het gedaan en het is een enorme bron waar ik boek na boek uit kan putten. Ik ben bijvoorbeeld met mijn oma naar haar geboortedorp gegaan. Het was 43 graden. Ze was er veertig jaar niet geweest, maar het ging allemaal weer voor haar leven. De ene herinnering rakelde de andere op.’
Alle schrijftips van Carolina lezen? Je vindt ze in het komende nummer van Schrijven Magazine! Nog geen abonnee? Neem vóór dinsdag 23 september 16.00 u. een abonnement, dan ontvang je dit nummer thuis!
Neem een actie-abonnement op Schrijven Magazine Werf een abonnee voor Schrijven Magazine
Carolina Trujillo (Montevideo, Uruguay, 1970) schreef de romans De exilios, maremotos y lechuzas (1991), De bastaard van Mal Abrigo (2002), De terugkeer van Lupe Garcia (2009) en De zangbreker (2014). Abonnees van Schrijven Magazine kennen haar niet alleen als schrijver, maar van de cartoons die ze maakt voor Schrijven Magazine.
Niet veel romans gebruiken de jij-persoon, waarom zou je dat doen? Je leest het in het komende nummer!
De eerste zin is de belangrijkste van je verhaal. Lees de tips + opdrachten in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Hoe kreeg Geus dit voor elkaar? Ze vertelt het in het komende nummer & geeft tips voor het schrijven van een serie.
In het komende nummer duiken we in de wereld van de historische roman!
Over het vinden van inspiratie, het ontwikkelen van je eigen schrijversstem, en over de ziel van het personage.