Afbeelding
Op websites van bedrijven zie je steeds vaker een kopje met ‘blog’ verschijnen. Wekelijks of maandelijks verschijnt er op deze pagina een kort verhaal met informatie die van belang is voor de doelgroep. Het lijkt simpel, maar wat als je nog nooit een blog geschreven hebt? Waar begin je en wat kunnen de valkuilen zijn?
Heeft het op zakelijk gebied voor jou geen meerwaarde om een blog te beginnen? Start dan een persoonlijke blog, met bovenstaande tips is het alleen nog maar een kwestie van DOEN. Voor je het weet lezen er tientallen mensen over waar jouw hart sneller van gaat kloppen!
Door Karin Kraaijvanger
Karin Kraaijvanger is nieuwsgierig, sociaal en avontuurlijk. Ze is dol op schrijven, muziek en festivals, koken, lezen, de natuur en proeven buiten de deur. Ze blogt het liefst ieder moment van de dag op haar website.
In het komende nummer duiken we in de wereld van de historische roman!
Hoe kreeg Geus dit voor elkaar? Ze vertelt het in het komende nummer & geeft tips voor het schrijven van een serie.
Niet veel romans gebruiken de jij-persoon, waarom zou je dat doen? Je leest het in het komende nummer!
De eerste zin is de belangrijkste van je verhaal. Lees de tips + opdrachten in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Over het vinden van inspiratie, het ontwikkelen van je eigen schrijversstem, en over de ziel van het personage.