Afbeelding

De micro-schrijfwedstrijd ‘Waanzin’ was een groot succes! Uit 467 inzendingen, de een nog wijzer dan de ander, hebben wij een selectie gemaakt van 9 winnaars. Tijdens de Boekenweek hebben we iedere dag een tegeltje met daarop een van de beste wijsheden op FB geplaatst. Er kan echter 1 de winnaar zijn.
De winnaar van de micro-schrijfwedstrijd Waanzin is: Jan Eikelenboom. Gefeliciteerd! We nemen per e-mail contact met je op.
In het kader van de Boekenweek heeft de redactie van Schrijven Online de Micro- Schrijfwedstrijd georganiseerd met het overeenkomende thema ‘Waanzin’. De wijsheden moesten op tegelformat passen en mochten daarom niet langer dan 30 woorden zijn en ze moesten natuurlijk over schrijven gaan.
Meld je aan voor de Schrijven Nieuwsbrief.
Abonnees profiteren van extra voordelen.
Met een combinatie-abonnement Schrijven Magazine en Boekenkrant krijg je 50% korting én veel leesplezier.
Nog beter leren schrijven? Volg dan een online schrijfcursus bij Schrijfcurssen.nu! In 4 lessen + feedback, te doen wanneer het jou uitkomt. Met korting voor abonnees!