Afbeelding
Wij mochten 10 exemplaren van het schrijfboek Succes met je boek! van Maarten Carbo verloten onder abonnees van Schrijven Magazine. De winnaars zijn:
Maaike Assendorp, Piet Deunhouwer, Sara van Dijk, Isabel van Egdom, C.M. van Elven, Vera Gielen de Leeuw, Brenda Isken, Krista van der Hulst, Renate Kerkhofs en M. Welling.
Wij wensen jullie veel leesplezier!
Nog een winactie exclusief voor abonnees vind je hier.
Ben je bezig met een boek? En snak je naar tips van een goede redacteur? Dan moet je Succes met je boek! lezen. In dit boek deelt de ervaren oud-redacteur en oud-uitgever Maarten Carbo alles wat hij weet over het schrijven van boeken. Vanuit zijn eigen ervaring als ‘boekenfluisteraar’ (Carbo begeleidde onder meer Midas Dekkers, Govert Schilling, Bram Bakker en René Appel) vertelt hij wat er gebeurt voor, tijdens en na het schrijfproces en met treffende praktijkvoorbeelden laat hij zien hoe je van een verhaal een goed verhaal maakt en van een goed verhaal een succesverhaal!
Hoe kreeg Geus dit voor elkaar? Ze vertelt het in het komende nummer & geeft tips voor het schrijven van een serie.
In het komende nummer duiken we in de wereld van de historische roman!
Over het vinden van inspiratie, het ontwikkelen van je eigen schrijversstem, en over de ziel van het personage.
De eerste zin is de belangrijkste van je verhaal. Lees de tips + opdrachten in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Niet veel romans gebruiken de jij-persoon, waarom zou je dat doen? Je leest het in het komende nummer!