Afbeelding

Wil je graag een roman, verhalenbundel of scenario schrijven, maar weet je niet waar te beginnen? Scenarioschrijver en schrijfdocent Mieke Bouma behandelt in haar cursus Storytelling in 12 stappen – op reis met de held stap voor stap de mythische verhaalstructuur.
Storytelling in 12 stappen is een online cursus waarin schrijvers richtlijnen krijgen voor het construeren van sterke plots en het creëren van universele en levensechte karakters. De twaalf stappen die in de cursus worden behandeld, zijn gebaseerd op de Reis van de Held. Ook wel bekend als de monomythe, dit is een blijvende inspiratiebron voor veel verhalenvertellers. In deze schrijfcursus doet schrijfdocent Mieke Bouma de twaalf stappen uit de doeken aan de hand van praktische oefeningen en inspirerende feedback.
Storytelling in 12 stappen is één van de vele schrijfcursussen die we aanbieden. Lees hier meer informatie over de cursus of bekijk ons complete cursusaanbod. Ben je geïnteresseerd in het boek? Je kunt het hier bestellen.
Wil je je eigen verhaal op papier zetten? Dan kan je deze workshop niet missen! Kathy Mathys deelt veel tip + oefeningen.
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.
Meld je aan voor de Schrijven Nieuwsbrief.
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.