Afbeelding

Boekwinkelketen Polare is vandaag officieel failliet verklaard. Polare had pas geleden nog uitstel van betaling aangevraagd, maar op verzoek van de tijdelijke bewindvoerder is dat omgezet in een faillissement.
De twintig boekwinkels blijven echter voorlopig open, dit maakte curator Kees van de Meent vanmiddag bekend. Het faillissement is vooral van technische aard, aldus Van de Meent. Hij meldde ook dat het open laten van de Polare-winkels het gemakkelijker moet maken om één van de panden of een groepje vestigingen te kunnen verkopen.
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Wil je je eigen verhaal op papier zetten? Dan kan je deze workshop niet missen! Kathy Mathys deelt veel tip + oefeningen.
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.