Afbeelding
Boekwinkelketen Polare is vandaag officieel failliet verklaard. Polare had pas geleden nog uitstel van betaling aangevraagd, maar op verzoek van de tijdelijke bewindvoerder is dat omgezet in een faillissement.
De twintig boekwinkels blijven echter voorlopig open, dit maakte curator Kees van de Meent vanmiddag bekend. Het faillissement is vooral van technische aard, aldus Van de Meent. Hij meldde ook dat het open laten van de Polare-winkels het gemakkelijker moet maken om één van de panden of een groepje vestigingen te kunnen verkopen.
Hoe kreeg Geus dit voor elkaar? Ze vertelt het in het komende nummer & geeft tips voor het schrijven van een serie.
De eerste zin is de belangrijkste van je verhaal. Lees de tips + opdrachten in het komende nummer van Schrijven Magazine!
In het komende nummer duiken we in de wereld van de historische roman!
Over het vinden van inspiratie, het ontwikkelen van je eigen schrijversstem, en over de ziel van het personage.
Niet veel romans gebruiken de jij-persoon, waarom zou je dat doen? Je leest het in het komende nummer!