Afbeelding

Cover van Hasta la vista door Judith Visser.
Cover van Hasta la vista door Judith Visser.
Deze actie is gesloten. Ben jij abonnee van Schrijven Magazine en wil je kans maken op de nieuwe thriller van Judith Visser? Lees dan verder!
Schrijven Magazine verloot de nieuwe thriller van Judith Visser onder nieuwe (proef)abonnees en mensen die een (proef)abonnement weggeven. Maar ook abonnees maken kans. We verloten maarliefst 15 exemplaren.
Hoe doe je mee? Tweet of deel het bericht van de verlotingactie. Lees hieronder wat je precies moet doen.
Tweet of deel het bericht vóór zondag 29 september 19.00 u. Gebruik je Twitter, vergeet dan niet de hashtag te gebruiken! Zonder de hashtag geldt jouw tweet namelijk niet. De winnaars krijgen half oktober hun boek. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd.
Meld je aan voor de Schrijven Nieuwsbrief.
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!