Afbeelding

Get Inspired by Books
Get Inspired by Books
Op zaterdag 7 april vindt voor de eerste keer het evenement Get Inspired by Books plaats in de bibliotheek in Rotterdam. Van 12.30 tot 18.00 uur kun je terecht om door verschillende sprekers uit het boekenvak geïnspireerd te worden.
Zo komen journalist en auteur Maria Genova en de boekenbloggers achter Must Read or Not aan het woord. Met dit evenement willen de organisatoren iedereen die iets met boeken heeft bij elkaar brengen. In de pauze tussen de verschillende lezingen is er manuscriptbegeleiding aanwezig. Na het programma is er een boekenmarkt waar ook geborreld kan worden.
Tijd: zaterdag 7 april van 12.30 tot 18.00 uur
Locatie: de bibliotheek in Rotterdam (Hoogstraat 110)
Prijs:
Meer informatie en kaartjes: www.getinspiredbybooks.nl.
Met €5,00 korting naar Get Inspired By Books? Gebruik op Eventbrite de code schrijvenonline!
Meld je aan voor de Schrijven Nieuwsbrief.
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.