Afbeelding
Beeld Elselien Dijkstra
Beeld Elselien Dijkstra
Ruim een maand geleden begon de redactie van Schrijven Online met een creatieve winactie. Stapel een aantal boeken en win een schrijfboek. Een maand lang kregen wij de meest creatieve en fascinerende stapelboeken binnen. Vandaag maken we bekend wie de winnaar is van het boek Over leven en schrijven van Stephen King.
De winnaar van Het Stapelboek winactie is: Elselien Dijkstra
Gefeliciteerd! We nemen per e-mail contact met je op.
Behalve een winnaar hebben we ook een top 5 samengesteld: (v.l.n.r) Mariska Heijnen, Marijke Wieske, Ernavan t Westeinde, Janet van der Ploeg.



De opdracht was simpel; je moest naar je boekenkast lopen en maximaal 8 boeken uit de kast halen die een aansprekende titel hebben. Met deze titels moest je proberen een mooie zin te vormen, het hoefde geen kloppende zin te zijn maar het moest wel een mini- verhaal of gedicht vormen.
De uiteindelijke 8 boeken moest je op elkaar stapelen en vanaf de zijkant een foto van je Stapelboek- verhaal maken.
Hoe kreeg Geus dit voor elkaar? Ze vertelt het in het komende nummer & geeft tips voor het schrijven van een serie.
Over het vinden van inspiratie, het ontwikkelen van je eigen schrijversstem, en over de ziel van het personage.
De eerste zin is de belangrijkste van je verhaal. Lees de tips + opdrachten in het komende nummer van Schrijven Magazine!
In het komende nummer duiken we in de wereld van de historische roman!
Niet veel romans gebruiken de jij-persoon, waarom zou je dat doen? Je leest het in het komende nummer!