Afbeelding

Sinds kort is het mogelijk om Nederlandstalige titels te kopen bij de online winkelgigant Amazon. Het gaat echter om maar een klein aantal boeken.
Website Mustreads.nl kwam met het nieuws. Amazon was vorig jaar al in gesprek met het Centraal Boekhuis, maar tot nu toe was daar nog geen concreet besluit mee gemaakt. Inmiddels zijn bestsellers als Ventoux, Inferno en En uit de bergen kwam de echo leverbaar via Amazon.
Mustreads.nl kwam er ook achter dat nog lang niet alle Nederlandse boeken leverbaar zijn. Bij veel titels staat namelijk aangegeven dat ze nog niet leverbaar zijn. Het feit dat de boeken wel staan vermeld, betekent dat het assortiment nog zal worden uitgebreid. Zo zijn sommige boeken die nog niet verschenen zijn ook al vooruit te bestellen, zoals Koekoeksjong van Robert Galbraith (pseudoniem van J.K. Rowling).
Het is nog niet bekend wanneer Amazon zich gaat vestigen in Nederland, evenals of de website E-boeks gaat verkopen.
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.
Wil je je eigen verhaal op papier zetten? Dan kan je deze workshop niet missen! Kathy Mathys deelt veel tip + oefeningen.
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!
Meld je aan voor de Schrijven Nieuwsbrief.