Schrijfclub kinderboekenschrijvers
Ik ben opzoek naar een schrijfgroep voornamelijk in het genre kinderboeken. Het liefst in de omgeving Tilburg.
Zelf ben ik nu vier jaar bezig met verhalen, soms denk ik dat ik goed bezig ben en het andere moment lees ik iets terug en zak ik ver weg in de put. Via een schrijfgroep hoop ik samen vertrouwen te krijgen in schrijven.
Groet.
Hallo, Ik zoek ook andere…
Lid sinds
1 jaar 2 maandenRol
Hallo,
Ik zoek ook andere schrijvens van kinderboeken om te kunnen sparren. Ik woon alleen niet in de buurt. Ik woon omgeving Assen. Ik heb ook een topic gemaakt voor een groep rond Assen, maar misschien kan dit ook online.
Wij hebben een pas…
Lid sinds
9 jaarRol
Wij hebben een pas opgestarte schrijfgroep in omgeving Tilburg / Den Bosch. Het is niet specifiek op kinderboeken gericht dus ik weet niet of dat is wat je zoekt. We komen eens per maand bij elkaar om feedback te geven op elkaars teksten en hebben een appgroep waarin we tussentijds contact hebben. Mocht je meer willen weten, dan mag je me altijd een bericht sturen.
Dag "kinderboekschrijvers…
Lid sinds
8 jaar 8 maandenRol
Dag "kinderboekschrijvers(essen)"
Ik ben bezig met een prentenboek / voorleesboek en zoek een schrijfgroep in de buurt van Eindhoven. Ik wil mijn voorleesboek ook zelf illustreren.
Het lijkt me ook leuk en leerzaam om met 4 of 6 kinderboekenschrijvers een week een huisje te huren en zo een eigen goedkope schrijfweek te organiseren. Ieder neemt dan schrijf opdrachtjes mee die hij/zij als leuk en leerzaam hebben ervaren tijdens eerdere schrijfbijeenkomsten. Op deze manier wordt 'onze ' schrijfweek betaalbaar. Dit hoeft dus niet in de buurt van Eindhoven te zijn
Ik ben een man van 76 en wil in mijn laatste levensfase :) een voorleesboek met een thema, schrijven en illustreren .
Mijn voorleesboek heeft als doel het verminderen van het dierenleed in de Industriële Veehouderij.
Ben benieuwd naar de reacties
Edy van Midde
Je kunt me ook bereiken via mijn website
***
Website van Edy68 heeft drie…
Lid sinds
16 jaar 2 maandenRol
Website van Edy68 heeft drie sterretjes gekregen van beheer.
Hallo, is er uit dit draadje…
Lid sinds
2 maanden 4 wekenRol
Hallo, is er uit dit draadje ooit nog een groepje voortgekomen? Ik wil een kinderboek gaan schrijven en zoek een groepje voor accountability :). Mag online of offline zijn, wat mij betreft.
Hallo allemaal, \het lijkt…
Lid sinds
2 wekenRol
Hallo allemaal,
Het lijkt mij ook leuk om met anderen te sparren. Ik woon in Groningen en ben 56 jaar. Als het gaat over het schrijven van kinderboeken, lijkt het me handig om te benoemen voor welke leeftijd je schrijft. Ik schrijf nu voor de leeftijd 9 plus. Maar ik denk dat ik in een schrijfgroep ook goed uit de voeten kan met schrijvers die voor een jongere doelgroep schrijven. Ik heb twee kortere kinderverhalen gepubliceerd en mijn uitdaging is nu een langer boek, maar het is nogal een worsteling.
Wat me opvalt aan oproepen voor schrijfgroepen, ook in dit draadje, is dat er genoeg mensen geïnteresseerd zijn, maar dat het toch op een gegeven moment stilvalt. Het komt zelden tot concrete afspraken.
Dus.. bij deze een poging met concrete data. Woensdagavond 5 november of zaterdagmiddag 8 november, zondag 9 november of zondag 16 november 2025. Het liefst ergens in Groningen in een rustig café of andere plek. Maar bij teveel afstand online.
Wie zegt ja? Zet erbij wanneer je kunt!
Hoi Tonio, Ik denk dat de…
Lid sinds
14 jaar 11 maandenRol
Hoi Tonio,
Goed bezig. Ik wilde wel ook even zeggen:
Schijn kan bedriegen, in dezen. Er ontstaan wel degelijk groepjes en contacten uit deze threads, alleen niet altijd zichtbaar. Als mensen serieus zijn sturen ze vaak een direct persoonlijk bericht via het contactformulier (klik op iemands naam, ga naar het tabje "contact" en voilà) en vanaf daar gaat het via persoonlijke contactkanalen verder :)