Afbeelding

Poetry International Festival Rotterdam
Poetry International Festival Rotterdam
Veel beginnende schrijvers en dichters hanteren een strak stramien. Ze denken dat ze op een bepaalde manier moeten schrijven, terwijl het juist goed is om uit die comfortzone te komen. Oefen het met deze schrijfopdrachten.
Heb je de opdrachten gemaakt, maar twijfel je over het resultaat? Zet jouw gedicht op ons feedbackplatform Proeflezen en vraag feedback aan andere dichters.
Door: Bas Kwakman en Mirthe Smeets
Meld je aan voor de Schrijven Nieuwsbrief.
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.
Wil je je eigen verhaal op papier zetten? Dan kan je deze workshop niet missen! Kathy Mathys deelt veel tip + oefeningen.