Afbeelding
Het drieluik 'Schrijf je panoramaverhaal' biedt je de mogelijkheid om een verhaal op te zetten en uit te werken in drie middagen.
Een panoramaverhaal is een uitgestrekt verhaal, helemaal uitgezoomd. Het bestrijkt een bepaalde (lange) periode, met ruimte voor flashbacks, en het heeft grote tempoverschillen. Het kan opgedeeld zijn in kleine hoofdstukken.
In de eerste middag leer je over de principes van het panoramaverhaal en maak je een eerste opzet voor jouw eigen verhaal. In de tweede middag leg je je vragen voor en werk je eraan verder. Tijdens de derde middag word je uitgenodigd om je verhaal voor te lezen in de groep en krijg je feedback.
Laat je voor dit panoramaverhaal inspireren door de natuur op Landgoed Bleijendijk en door bronmateriaal uit de literatuur.
Met een combinatie-abonnement Schrijven Magazine en Boekenkrant krijg je 50% korting én veel leesplezier.
Abonnees profiteren van extra voordelen.
Nog beter leren schrijven? Volg dan een online schrijfcursus bij Schrijfcurssen.nu! In 4 lessen + feedback, te doen wanneer het jou uitkomt. Met korting voor abonnees!