Afbeelding

Pexels
Pexels
De vele selfpublishing projecten die bestsellers werden van bijvoorbeeld Frank Krake, Jaime Karremann, Tommy Wieringa en Paulien Cornelisse laten zien dat de markt snel volwassen aan het worden is. Wil je de uitdaging aangaan en zelf je boek uitgeven? Lees dan ons gratis online magazine over selfpublishing.
• Boekengilde: Jouw eigen boek schrijven én publiceren… Gewoon beginnen!
• Online Schrijfschool: Hoe vind je een uitgever voor je boek?
• Boekscout: Ieder manuscript wordt door ons inhoudelijk beoordeeld
• Leuker.nu: Maak je eigen onderwijsboek
• Pumbo: Uitgeven via Pumbo.nl, onze support stopt pas als jij verder kan.
Waar moet je aan denken als je in eigen beheer uitgeeft? Lianne Reijntjes is auteur van Kwetsbaar verliefd, en de New Girls on the Block-serie met de boeken Opgescheept en Opgeschud, die ze in eigen beheer heeft uitgegeven. De selfpubber geeft 5 tips!
Verder deelt auteur Saskia van den Brand haar 7 redenen om haar kinderboek in eigen beheer uit te geven en vertellen we je alles over het aanvragen van een ISBN (niet vergeten, die heb je zeker nodig als selfpubber!)
Meld je aan voor de Schrijven Nieuwsbrief.
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!