Afbeelding

Het expertpanel is vanaf vandaag online.
Het expertpanel is vanaf vandaag online.
Heb je een schrijfprobleem? Zit je vast met een verhaal? Stel je vraag aan één van de experts over kinderboeken, non-fictie, journalistiek en nog veel meer in het expertpanel van Schrijven Online.
Het expertpanel bestaat uit schrijfexperts en -coaches zoals Inge Schouten, Hella Kuipers, Michiel van Straten en Titia Vaags. Aan hun kun je concrete schrijfvragen stellen over het schrijfproces of een schrijfprobleem of tips ontvangen over schrijven in een specifiek genre. De beste vragen en antwoorden worden (na toestemming) in Schrijven Magazine of op de site gepubliceerd. Klik hier om bij het expertpanel te komen.
Alleen Plusleden kunnen een vraag inzenden. Nog geen Pluslid? Meld je hier aan.
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.
Wil je je eigen verhaal op papier zetten? Dan kan je deze workshop niet missen! Kathy Mathys deelt veel tip + oefeningen.
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!