Afbeelding

Modehuis Prada roept schrijvers op om voor de tweede keer de pen ter hand te nemen voor hun schrijfwedstrijd.
Sinds vorig jaar organiseert Prada samen met de Italiaanse uitgeverij Giangiacomo Feltrinelli Editore een schrijfwedstrijd. Eerder was het thema ‘hoe je visie verandert wat je ziet’. Ze ontvingen meer dan 1.300 inzendingen van over de hele wereld. De beste verhalen werden gebundeld in een e-book die je gratis kon downloaden.
Dit jaar vraagt Prada aan zijn deelnemers om de toekomst te voorspellen. Welke transformatie ondergaan we nu en welk effect heeft dat op de toekomst?
De hoeveelheid winnaars is niet van tevoren bepaald. Ze worden bekend gemaakt aan het eind van dit jaar.
Schrijvers kunnen verhalen tussen de tien en twintig pagina’s tot 11 juni uploaden op de website van Prada.
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Meld je aan voor de Schrijven Nieuwsbrief.
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.
Wil je je eigen verhaal op papier zetten? Dan kan je deze workshop niet missen! Kathy Mathys deelt veel tip + oefeningen.
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.