Afbeelding
Een speciale Manuscripta-editie van de talkshow van Carla en Annet de Jong heeft als gasten: Tomas Ross, René van Rijckevorsel en Milou van der Will.
De Literaire Thrillersalon is een maandelijkse talkshow in Amsterdam, waarin thrillerauteurs Carla en Annet de Jong bekende en aankomende thrillerschrijvers ontvangen. Je vindt meer informatie op hun website en Facebookpagina. Speciaal voor Manuscripta komt de talkshow naar Utrecht. Zondag 7 september om 16.30 uur in de Winkel van Sinkel.
Drievoudig Gouden Strop-winnaar Tomas Ross, heeft sinds vorig jaar een eigen fonds: Tomas Ross Crime, waarvoor hij zelf ateurs begeleidt. Zijn eerste debutant Donald Nolet won in 2014 zowel De Gouden Strop als Schaduwprijs voor de beste Nederlandstalige thriller. In het decembernummer van Schrijven Magazine komt een artikel over Nolet.
Meld je aan voor de Schrijven Nieuwsbrief.
Nog beter leren schrijven? Volg dan een online schrijfcursus bij Schrijfcurssen.nu! In 4 lessen + feedback, te doen wanneer het jou uitkomt. Met korting voor abonnees!
Abonnees profiteren van extra voordelen.
Met een combinatie-abonnement Schrijven Magazine en Boekenkrant krijg je 50% korting én veel leesplezier.