Afbeelding

Tot en met 27 oktober 2013 kun je de tentoonstelling: ‘De Best Verzorgde Boeken 2012’ bezoeken in het Stedelijk Museum Amsterdam.
Tijdens de tentoonstelling zijn de 33 best verzorgde boeken uit 2012 te bekijken. Deze tentoonstelling is sinds 1932 een traditie in de boekenbranche. De beste combinatie van vorm en inhoud werd getoetst door een jury.
Op 21 september verschijnt ook de catalogus: The Best Dutch Book Designs 2012: De Best Verzorgde Boeken. Hierin kun je de overwegingen van de jury nalezen. In deze catalogus staan ook getailleerde technische gegevens die een kijkje geven in de totstandkoming van elk uitgekozen boek. Voor meer informatie over de tentoonstelling, klik hier.
De eerste zin is de belangrijkste van je verhaal. Lees de tips + opdrachten in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Niet veel romans gebruiken de jij-persoon, waarom zou je dat doen? Je leest het in het komende nummer!
In het komende nummer duiken we in de wereld van de historische roman!
Hoe kreeg Geus dit voor elkaar? Ze vertelt het in het komende nummer & geeft tips voor het schrijven van een serie.
Over het vinden van inspiratie, het ontwikkelen van je eigen schrijversstem, en over de ziel van het personage.