Afbeelding

Op 11 januari 2014 vindt het Murakami Festival plaats. De kaartverkoop start 11 november.
Centraal staat het nieuwe boek van Murakami, De kleurloze Tsukuru Tazaki en zijn pelgrimsjaren. Op 11 januari praten 14 leesclubs over het boek en is er een Literaturfest met 150 deelnemers waarop het boek centraal staat. Alle 500 deelnemers krijgen een maand voor het boek officieel verschijnt een exemplaar thuis gestuurd. De activiteiten vinden plaats op bijzondere locaties, zoals het Okura hotel, de stadsschouwburg en het Kattenkabinet. Gespreksleiders zijn onder meer: Wim Brands, A.H.J. Dautzenberg, Anna Drijver en Joost de Vries. Nadat het boek is besproken vindt een groots feest plaats in het Comedy Theater.
Vandaag is om 11.00 uur de kaartverkoop van start gegaan. Tickets (inclusief boek) kosten €27,50. Voor meer informatie over het Murakami Festival, klik hier.
Hoe kies je een goed perspectief? En welke schrijfstijl past erbij? Kathy Mathys legt het je uit in haar workshop Perspectief en Stijl + handige oefeningen!
Dit nummer niet missen? Neem vóór 21 maart 23:59 u. een abonnement dan ontvang je dit nummer!
Dit nummer niet missen? Neem vóór 21 maart 23:59 u. een abonnement dan ontvang je dit nummer!
Bestsellerauteur Judith Visser gaat in gesprek met haar redacteur Lisanne Mathijssen.
Tips van redacteur Peter de Rijk in het komende nummer!
+ een overzicht van schrijfvakanties! Lees het in het komende nummer van Schrijven Magazine.