Afbeelding

Scriptschool verkeert in surséance van betaling. Op dit moment wordt intensief overlegd met de curator om een doorstart te maken en om een regeling te treffen voor de huidige studenten.
Medio 2013 gaat in ieder geval een nieuw cursusprogramma van start voor zowel beginnende als gevorderde scenarioschrijvers onder begeleiding van de vaste scriptcoaches Paul Bertram en Marja Tutert. Naast deze vaste docenten zullen bekende scenarioschrijvers, zoals Mieke de Jong, Ger Beukenkamp, Robert Alberdingk Thijm gastlessen geven.
Scriptschool is opgericht op in 2002 en was de eerste NL schrijfschool die zich volledig toelegde op scenarioschrijven. Bekende alumni zijn onder andere: Philip Delmaar, Jaap Peter Enderle en Myranda Jongeling. Tegenvallende inschrijvingen zijn de reden voor het op handen zijnde faillissement. Recent werkten docenten van Scriptschool nog mee aan het themanummer over scenarioschrijven van Schrijven Magazine.
Meer informatie kun je krijgen bij pbertram@xs4all.nl of mattutert@hetnet.nl onder vermelding van Scriptschool Amsterdam.
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Wil je je eigen verhaal op papier zetten? Dan kan je deze workshop niet missen! Kathy Mathys deelt veel tip + oefeningen.
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.