Afbeelding
Kunst&festival Gevaarlijk GOED, een podium voor alle kunstdisciplines, organiseert een masterclass songtekst vertalen op zaterdag 3 november. Daarvoor is het festival op zoek naar twintig schrijvers die onder leiding van vertaalduo Bindervoet & Henkes een bekend popnummer gaan vertalen.
Tijdens de masterclass krijgen de schrijvers een inleiding van Erik Bindervoet en Robbert-Jan Henkes. Dan gaan ze aan de slag met het vertalen van een nieuwe songtekst die ze ter plaatse kunnen kiezen uit twintig bekende popnummers. In de avond worden de best vertaalde nummers live uitgevoerd door singer/songwriter Rogier Pelgrim.
De masterclass vindt plaats in Nijmegen op zaterdag 3 november. Let op: er zijn slechts twintig plaatsen beschikbaar, dus er is een selectieprocedure. Schrijvers moeten voor deze procedure een vertaling van het nummer Valerie van Amy Winehouse insturen. Meer informatie over de masterclass en hoe je moet aanmelden is op de website van Gevaarlijk GOED te vinden.
In het komende nummer duiken we in de wereld van de historische roman!
Over het vinden van inspiratie, het ontwikkelen van je eigen schrijversstem, en over de ziel van het personage.
De eerste zin is de belangrijkste van je verhaal. Lees de tips + opdrachten in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Niet veel romans gebruiken de jij-persoon, waarom zou je dat doen? Je leest het in het komende nummer!
Hoe kreeg Geus dit voor elkaar? Ze vertelt het in het komende nummer & geeft tips voor het schrijven van een serie.