Afbeelding

De jury was verrast door de hoge kwaliteit van de inzendingen. De longlist bestaat uit een selectie van 16 verhalen van de 120 ingezonden stukken.
De longlist van de Samsung-Orwell schrijfwedstrijd is als volgt:
De jury, bestaande uit Mirjam Boelsums (schrijfster), Maria Genova (schrijfster) en Frank Noë (hoofdredacteur Schrijven Magazine/Schrijven Online), zal nu uit de zestien verhalen drie winnaars kiezen. Deze worden op woensdag 2 januari 2013 bekend gemaakt op de site van Schrijven Online.
Aan deelnemers werd gevraagd een verhaal te schrijven van maximaal 1.000 woorden waarin een Samsung Galaxy Note tablet een rol speelt en dat een knipoog bevat naar de grote Britse schrijver George Orwell. De eerste prijs is een Samsung Galaxy Note 10.1 tablet, en de tweede en derde prijs het boek Down and Out in Paris and London van George Orwell. Het winnende verhaal wordt gepubliceerd in Schrijven Magazine en/of Schrijven Online.
Meld je aan voor de Schrijven Nieuwsbrief.
Door ervaren, professionele redacteuren. Goed én betaalbaar!
Elk nummer een nieuw schrijfthema.
55% korting voor abonnees van Schrijven Magazine!