Afbeelding

Pexels
Pexels
Steeds meer auteurs kiezen die route – niet alleen huis-tuin-en-keukenschrijvers, maar ook serieuze schrijvers. Amerika loopt wat voor op ons en daar zie je steeds meer heel goede bestsellers die in eigen beheer zijn uitgegeven. Niet gek dus, dat jullie je willen verdiepen in selfpublishing. In het nieuwe Schrijven Magazine Plus helpen we je op weg!
Abonnees kunnen inloggen om het magazine te bekijken via ‘mijn plus’ en krijgen binnenkort ook een mail.
Onbeperkt toegang tot de leukste artikelen, schrijftips en schrijfopdrachten van Schrijven Magazine? Abonneer dan op Schrijven Magazine Plus en lees zes keer per jaar het digitale magazine in de maanden dat de papieren editie niet verschijnt.
✅ Je krijgt 6 x per jaar een online magazine waarin we één thema volledig uitdiepen
✅ Alle edities blijven online beschikbaar. Je hebt dus toegang tot een groeiend archief
✅ Met momenteel al 4 jaargangen online
✅ Je krijgt korting op de schrijfcursussen uit de Schrijven Online Academie.
✅ Je krijgt korting op manuscriptbeoordeling.
Abonnees van Schrijven Magazine krijgen 55% korting op een lidmaatschap Schrijven Magazine Plus. Dat betekent: 6 nieuwe digitale edities per jaar voor slechts € 14,95 i.p.v. € 35,-!
Wil je je eigen verhaal op papier zetten? Dan kan je deze workshop niet missen! Kathy Mathys deelt veel tip + oefeningen.
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!