Afbeelding
Eergisteren vond in de Sugarfactory de finale plaats van Paarse Krokodillentranen. Hans Glock, ‘de tekenmongool’ nam het op tegen tien andere finalisten. Hij won de titel ‘Grootste Taalvirtuoos van Nederland’.
In de finale stonden onder andere: Hans Glock, Antoine Houtsma, Einsteinbarbie, Michiel Eijsbouts en Renske de Reef. Hans Glock won met zijn nieuwe spreekwoord: 'Zelfs Dries Roelvink heeft het tot BN-er geschopt'. De verliezende finalisten moeten dit spreekwoord gebruiken in hun komende taaluitingen.
Wilmar en Laurens zijn de oprichters van Paarse Krokodillentranen. Zij gingen op zoek naar nieuwe spreekwoorden die passen bij de moderne tijd. De afgelopen maanden streden vijftig taalvirtuozen waaronder Nico Dijkshoorn, rapper Sticks en Kluun voor een finaleplaats.
De eerste zin is de belangrijkste van je verhaal. Lees de tips + opdrachten in het komende nummer van Schrijven Magazine!
In het komende nummer duiken we in de wereld van de historische roman!
Hoe kreeg Geus dit voor elkaar? Ze vertelt het in het komende nummer & geeft tips voor het schrijven van een serie.
Over het vinden van inspiratie, het ontwikkelen van je eigen schrijversstem, en over de ziel van het personage.
Niet veel romans gebruiken de jij-persoon, waarom zou je dat doen? Je leest het in het komende nummer!