Afbeelding

.
.
Eenmalige actie! Een schrijfgoodiebag met een verrassingsboek en leuke schrijfgoodies. Wat kan je verwachten?
& dat allemaal in een leuke Schrijven Magazine totebag!
Je ontvangt de goodiebag t.w.v. 100 euro nu voor slechts 30 euro incl. verzendkosten!
De goodiebag is uitverkocht.
Wil je je eigen verhaal op papier zetten? Dan kan je deze workshop niet missen! Kathy Mathys deelt veel tip + oefeningen.
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!