Afbeelding

Tijdens de expertmeeting zal Tomás Zmeskal het thema inleiden.
Tijdens de expertmeeting zal Tomás Zmeskal het thema inleiden.
Ben je schrijfdocent of -coach? Volg dan de workshop Schrijfdocenten op vrijdag 27 april, gegeven door de Tsjechische auteur Tomás Zmeskal, winnaar van de European Union Prize Of Literature 2011.
Tijdens de expertmeeting staat de invloed die de omgeving heeft op de schrijver en zijn tekst centraal. Ook gaat Zmeskal dieper in op hoe hij zijn cursisten laat experimenteren met verschillende soorten perspectieven en plaatsen van handeling.
Deze workshop is bedoeld voor schrijfdocenten en andere geïnteresseerden. De meeting zal niet het schrijven van teksten zelf behandelen. De workshop wordt in het Engels gehouden en begint om 15:00 uur. Voorafgaand aan de meeting is er vanaf 13:00 uur een schrijfwandeling voor en door schrijfdocenten.
Ga naar de site van City2Cities om kaartjes te kopen voor de workshop.
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.
Wil je je eigen verhaal op papier zetten? Dan kan je deze workshop niet missen! Kathy Mathys deelt veel tip + oefeningen.
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!