Afbeelding

In februari 2014 verschijnt de verhalenbundel Overgave bij uitgeverij Passage.
Overgave is een bundel met erotische verhalen geschreven door en voor vrouwen. Elle van Bohemen is een 'nom de plume' waarachter in totaal vijftien auteurs schuilgaan. Onder andere Verena Germeraad en Maria Genova schreven een erotisch verhaal voor deze bundel.
De opbrengst van de bundel gaat naar het goede doel, namelijk de stichting Viva la Donna. Viva la Donna zet zich in voor vrouwen die zijn getroffen door kanker.
Via de website van uitgeverij Passage is de verhalenbundel Overgave alvast te bestellen.
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.