Afbeelding

Op 3 december vindt de laatste voorstelling van Barts BoekenClub van 2014 plaats. Een bijzondere literaire, muzikale, hypnotiserende en zelfs seksueel getinte Barts BoekenClub in het Betty Asfalt Complex.
Naar aanleiding van haar debuutroman Iedereen kan schilderen, verzorgt Emma Curvers samen met producer en muzikant Mattheis een hypnotiserend optreden dat nog lang zal nagalmen in het Betty Asfalt Complex in Amsterdam. Annemieke Houben laat zien én horen dat onze verre voorouders in de 17de en 18de eeuw ook over een scala erotische liederen beschikten. Kortom: een literaire en muzikale voorstelling voorafgaande het ‘heerlijke avondje’.
KORTING voor studenten en CJP-houders (op vertoon van collegekaart/pas) .
Voor meer informatie: www.bettyasfalt.nl of Facebook Barts BoekenClub
Meld je aan voor de Schrijven Nieuwsbrief.
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Wil je je eigen verhaal op papier zetten? Dan kan je deze workshop niet missen! Kathy Mathys deelt veel tip + oefeningen.
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.