Afbeelding

Publiceer je eigen boek bij Brave New Books.
Publiceer je eigen boek bij Brave New Books.
Sinds gisteren kun je op de website van Happinez een eigen boek samenstellen met foto’s, verhalen en citaten in de stijl van het magazine.
Het Geluksboek bestaat uit 64 pagina’s, al kun je dit verder uitbreiden. Op de pagina’s die in de stijl van het magazine zijn kun je foto’s, herinneringen, wensen en uitspraken toevoegen, maar er zijn ook kant-en-klare pagina’s die je kunt overnemen. Het Geluksboek is bedoeld als cadeau voor bijvoorbeeld een jarige of bruidspaar.
‘Zo’n tachtig procent van de Nederlanders vindt het lastig om een origineel cadeau te bedenken,’ aldus Femke Leemeijer van WPG Unlimited, organisator van het project. Happinez tracht hiermee in te spelen op de behoefte, en dat lijkt te werken. Volgens Boekblad zijn er in twee dagen tijd al 375 accounts aangemaakt.
Benieuwd? Bekijk het Geluksboek op de website van Happinez.
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.
Meld je aan voor de Schrijven Nieuwsbrief.
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.