Afbeelding

SBBA Salon is gestart met het project Dichter in het Raam. Dit is een serie filmpjes van dichters die voordragen uit een raam bij de Stadsschouwburg in Amsterdam.
Er zijn al video’s gemaakt van de voordrachten van Athur Lava, Ingmar Heytze en Ellen Deckwitz. Ook Kira Wuck, Hannah van Wieringen en andere dichters zullen nog meedoen aan Dichter in het Raam. In negen afleveringen delen de dichters hun poëzie met de inwoners en de toeristen van Amsterdam. Elke vrijdagochtend staat een nieuwe aflevering online.
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!
Wil je je eigen verhaal op papier zetten? Dan kan je deze workshop niet missen! Kathy Mathys deelt veel tip + oefeningen.
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!