Afbeelding

Vanaf 20 april t/m 28 april vinden de Internationale Literatuurdagen Utrecht plaats. Ieder jaar worden twee literaire steden met elkaar verbonden. Dit jaar is het de beurt aan Lissabon en Berlijn.
Op de binnenplaats van het Utrechts Archief vinden deze week in april voordrachten, concerten, films en theatervoorstellingen plaats. Dit jaar bestaat het programma voornamelijk uit Portugese en Berlijnse schrijvers, onder wie Daniel Kehlmann (Het meten van de wereld), Uwe Timm (De ontdekking van de curryworst), Fernando Pessoa, António Lobo Antunes en vele andere literaire vertellers.
Ook zullen er Nederlandstalige auteurs optreden, onder wie Armando, Jan Brokken, Guus Kuijer, Nelleke Noordervliet en Simone van der Vlugt.
Kijk voor meer informatie en voor de kaartverkoop op de website van City2Cities. City2Cities organiseert ook een schrijfwedstrijd. Kijk daarvoor hier.
Dit nummer niet missen? Neem vóór 21 maart 23:59 u. een abonnement dan ontvang je dit nummer!
Bestsellerauteur Judith Visser gaat in gesprek met haar redacteur Lisanne Mathijssen.
+ een overzicht van schrijfvakanties! Lees het in het komende nummer van Schrijven Magazine.
Hoe kies je een goed perspectief? En welke schrijfstijl past erbij? Kathy Mathys legt het je uit in haar workshop Perspectief en Stijl + handige oefeningen!
Dit nummer niet missen? Neem vóór 21 maart 23:59 u. een abonnement dan ontvang je dit nummer!
Tips van redacteur Peter de Rijk in het komende nummer!