Afbeelding
Herman Brusselmans. Beeld door Michiel Hendryckx
Herman Brusselmans. Beeld door Michiel Hendryckx
Elizabeth Derogee is in februari een Herman Brusselmans Project gestart. Het doel: schrijven over wat je maar wil, in de stijl van Brusselmans. Jij kunt ook meedoen!
Derogee schrijft al enige tijd op haar blog Tussen jou en mij, over persoonlijke maar ook fictieve verhalen. Omdat zij absurdisme in een verhaal als geen ander kan waarderen, besloot Derogee een aparte rubriek te starten op haar blog, genaamd het grote Herman Brusselmans Project. Daarin schrijft ze zo nu en dan een blog in de stijl van Brusselmans, en ze nodigt iedereen uit om met haar mee te doen.
Geïnteresseerd? Neem dan een kijkje bij het project, en stuur een bijdrage naar Derogee in.
Hoe kreeg Geus dit voor elkaar? Ze vertelt het in het komende nummer & geeft tips voor het schrijven van een serie.
In het komende nummer duiken we in de wereld van de historische roman!
De eerste zin is de belangrijkste van je verhaal. Lees de tips + opdrachten in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Niet veel romans gebruiken de jij-persoon, waarom zou je dat doen? Je leest het in het komende nummer!
Over het vinden van inspiratie, het ontwikkelen van je eigen schrijversstem, en over de ziel van het personage.