Afbeelding

Let op: Het winternummer van Schrijven Magazine verschijnt omstreeks 4 december. Heb je vóór maandag 23 november 16:00 u. een abonnement genomen? Dan krijg je dit nummer thuis.
Adriaan van Dis geeft schrijfles: "Heb je een idee voor een boek maar weet je niet precies hoe je moet beginnen, begin dan met scènes. Dat hoeft niet per se de begin- of eindscène te zijn. Begin met de meest indringende scène die je in je hoofd hebt. "
Een van de moeilijkste keuzes die een schrijver moet maken voor hij aan een verhaal begint is die van het vertelperspectief. Wij leggen uit waar je op moet letten.
Gedumpt worden door je uitgever - het kan zelfs succesvolle auteurs als thrillerschrijver Judith Visser overkomen. Maar het slechte nieuws bleek een verborgen zegening. Eindelijk was ze vrij om te schrijven wat ze wilde.
Dit nummer niet missen, maar nog geen abonnee? Neem vóór maandag 23 november 16:00 u. een abonnement.
Dit nummer verschijnt omstreeks 4 december. Wil je dit nummer niet missen, maar ben je nog geen abonnee? Neem vóór maandag 23 november 16:00 u. een abonnement, dan krijg je dit nummer thuis.