Afbeelding

Workshop Herfst
“Herfst: de laatste en mooiste glimlach van het jaar” (William Cullen Bryant)
“De herfst is een tweede lente wanneer elk blad een bloem is” (Albert Camus)
” Uit de dromen van de lente wordt in de herfst jam gemaakt” (Duits gezegde)
”De lente gaat voorbij en men herinnert zich zijn onschuld. De zomer gaat voorbij en men herinnert zich zijn uitbundigheid. De herfst gaat voorbij en men herinnert zich zijn eerbied. De winter gaat voorbij en men herinnert zich zij volharding”. (Joko Ono)
Dit zijn zomaar wat citaten over de herfst.
Waaraan denk jij bij de herfst? Aan verval en aan de geur van rottend blad? Aan overvloed aan oogsten? Aan felle herfstkleuren, afgevallen kastanjes en paddenstoelen? Of aan regenplassen en grijze luchten?
Tijdens deze workshop gaan we schrijvend genieten van alles wat de herfst ons biedt.
In deze serie geven we je aan de hand van schrijfadviezen van ervaren auteurs en heel veel oefeningen een goede basis. Meld je nu aan om alle afleveringen in deze serie te lezen!
Veel aspirant-schrijvers vergeten het: de enter-toets. Redacteur Rob Steijger legt het belang van juist alineagebruik uit.
Wanneer moet je een actiescène inzetten en hoe doe je dat? Martijn Lindenboom geeft een spoedcursus in het komende nummer van Schrijven Magazine!
Vorig jaar verscheen haar eerste dichtbundel, en nu schrijft ze dit jaar het Boekenweekgedicht. Ze vertelt meer over haar poëtische stijl en de plek van poëzie in Nederland.
Wil je je eigen verhaal op papier zetten? Dan kan je deze workshop niet missen! Kathy Mathys deelt veel tip + oefeningen.