boekenfeest te Arnhem
- login of registreer om te reageren
boekenfeest te Arnhem
Groot Boekenfeest bij ‘Café Brasserie Dudok’ Arnhem.
Op vrijdag 28 november starten we met een literair evenement in ‘Café Brasserie Dudok’.
U kunt, onder het genot van muziek, een hapje en een drankje, kennismaken met nieuwe schrijvers. Sommigen zijn op slag bekend door hun debuut, anderen hebben meer boeken geschreven.
Eén ding hebben ze gemeen: ze willen van zich laten horen. Laat u verrassen door het aanbod van nieuw schrijvers talent!
Verschillende genres komen aan bod: romans, drama, poëzie, psychologie, kinderboeken, levensverhalen, enz.
Het eerste Arnhemse boekenfeest voor nieuwe schrijvers is op vrijdag 28 november van 19.30 uur tot middernacht. U kunt zich aanmelden als deelnemer of bezoeker via de website: www.myravanderwal.come2me.nl
Entree bezoekers: € 5,00. Dit is inclusief één consumptie, hapjes en een lot voor gratis boeken.

- login of registreer om te reageren
Wat voor schrijvers komen daar allemaal? Welke boeken worden gepresenteerd? Wat is het thema van de bijeenkomst?

- login of registreer om te reageren
Schrijvers van allerlei genres hebben de mogelijkheid om deel te nemen en hun eigen boek te presenteren en te promoten. Thema van de avond is: Lezers ontmoeten schrijvers
mvg
Myra
- login of registreer om te reageren
mvg
Myra
En is het al bekend welke schrijvers er komen?

- login of registreer om te reageren
Hallo Mariejeanne,
op dit moment zijn er in ieder geval meerdere enthousiaste deelnemers die hebben ingeschreven, heel divers voor wat betreft het genre maar ook de herkomst, denk aan Amsterdam, Apeldoorn, Volendam, Gelderland en Brabant.
De locatie is dermate geschikt omdat er in de brasserie regelmatig schrijversactiviteiten worden georganiseerd in samenwerking met de bibliotheek en diverse boekhandelaren.
Het wordt in ieder geval een fantastisch evenement
mvg
Myra
- login of registreer om te reageren
Ik vind het nog steeds een beetje een vaag antwoord, Myra. Kun je wat specifieker zijn? Wie /wat kunnen we daar verwachten? Welke schrijvers, welke boeken?

- login of registreer om te reageren
Hoi Marriejeanne,
om een paar namen te noemen:
Lia Verstegen genre fantasie
Naomi de Folter genre gedichten
Renate Diks genre kleuterboeken etc, tevens uitgever
Anne Allee genre chicklit
Hans Oosterom genre pshychologie
Meta du Crocq genre levensverhaal
Saskia Schouten genre roman
Myra van der Wal genre non fictie
Dave Tassel en Jessica Brouwer beiden genre thriller
Kirsten Rozema en Rhezlaine Joany beiden kinder/jeugdboeken
dit is een greep uit de deelnemers, dus voldoende diversiteit.
mvg
Myra
- login of registreer om te reageren
Inderdaad! Een grote variëteit! Bedankt
, dan hebben we een idee.

- login of registreer om te reageren
Ik heb mij inmiddels ook aangemeld als deelnemer voor dit boekenfeest in Arnhem en voor zover ik weet zijn er inmiddels al 25 andere schrijvers die ook komen. Zodra er een lijst is met alle deelnemers, zal ik die hier wel even neerzetten. Ik ben heel benieuwd hoe het wordt die avond!

- login of registreer om te reageren
Het wordt een echt boekenfeest, met veel enthousiaste deelnemers, buiten de reeds genoemde hierbij nog een aantal nieuwe namen:
Gerard Klappers, Pam van Vliet, Manon Albers, Wil Jansen, Joy vd Stel, Laura Vos, Chantal Vipassana, Eshra Karina, Anne van Meegen, Frans Esselink, Karolien Mennes, Carien Touwen, Jaap vd Berg, Sandra Rozendaal
en Patty Harpenau en natuurlijk is de pers aanwezig.
Wil je als gast de presentatie in Arnhem bezoeken bestel dan de entreekaartjes in de voorverkoop via www.schrijverijmooimens.nl dan ben je verzekerd van aanwezigheid op die geweldige boekenfeest in Dudok te Arnhem op 28 november a.s.
Hopelijk tot ziens
Myra

- login of registreer om te reageren
Mocht je op 28 november niet aanwezig kunnen zijn dan is het misschien een optie om op 9 november te komen naar de presentatie in 't Vogelnest te Apeldoorn. Vanaf 14.00 uur presenteren auteurs daar hun recentelijk uitgegeven werk.
Wij heten je van harte welkom
groetjes
Myra

- login of registreer om te reageren
Gaaf initiatief 
- login of registreer om te reageren
Wie gaat er nog meer? Ik heb mij zojuist als bezoeker aangemeld....

- login of registreer om te reageren
A.s. Vrijdag Groot Boekenfeest bij ‘Café Brasserie Dudok’ Arnhem
Op vrijdagavond 28 november, van 19.30 uur tot middernacht, kunt u kennismaken met (nieuwe) schrijvers. Verschillende genres komen aan bod: romans, humor, drama, poëzie, psychologie, kinderboeken, chicklit, levensverhalen, enz.
Met onder andere:
Patty Harpenau, zij geeft een lezing vanaf 20.30 uur!
www.pattyharpenau.nl
Joy van der Stel, Arnhem
Pam van Vliet (ex-columniste Panorama)
Manon Albers (columniste Mijn Geheim)
Renate Diks, Elst
Leonie van Mierlo, Amsterdam
Myra van der Wal
en nog 20 andere schrijvers!
Kunst: zangeressen, fotografie van Ellen Koelewijn, schilderijen van Wil Jansen en bronzen beelden van Rogier Ruys (www.bronsroep.nl)
Aanmelden als deelnemer of bezoeker bij Renate via: www.schrijverijmooimens.nl
Entree bezoekers: € 5,00. Dit is inclusief één consumptie, hapjes en een lot voor gratis boeken.
KAARTEN TE KOOP bij Selexys Dekker v.d. Vegt, Koningstraat 31, Arnhem.
Of aan de deur op de avond zelf.

Lid sinds: 2008-04-05